• 20 marca 2019
  • wyświetleń: 2548

Dwa złote medale w Pucharze Polski juniorów młodszych

Dwa złote medale wywalczyli zawodnicy Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice podczas rozegranego w ubiegłą sobotę w Bytomiu Pucharu Polski juniorów młodszych.

Dwa złote medale w Pucharze Polski juniorów młodszych.

Na najwyższym stopniu podium uplasowali się nasi "eksportowi" reprezentanci : Olaf Loska (60 kg.) oraz Wojciech Grądzki (73 kg.). Bliski sprawienia dużej niespodzianki był debiutujący w tej randze zawodów Nikolas Romik zajmując ostatecznie V miejsce w kategorii wagowej 50 kg.

W klasyfikacji drużynowej Klub Sportowy Judo Czechowice-Dziedzice zajął bardzo dobre drugie miejsce ustępując jedynie Juvenii Wrocław.