• 17 września 2019
  • wyświetleń: 2752

Rotuz pokonuje LKS Sokół Hecznarowice

Kiedy jak nie w meczu z ostatnią drużyną w tabeli dokonać przełamania? Rotuz wykorzystał tą sytuację i pewnie pokonał drużynę LKS Sokół Hecznarowice.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów

Rotuz bardzo chciał zdobyć komplet punktów, dlatego wyszedł na mecz niezwykle zmobilizowany. Może aż za bardzo, bo na początku meczu Hecznarowice dwukrotne zagroziły bramce Filapka, posyłając dobre wrzutki w pole karne. Jednak ekipa z Bronowa szybko się otrząsnęła i przejęła inicjatywę, szczególnie w środku boiska. Po dwóch kwadransach gola zdobył grający tego dnia w podstawowym składzie trener Szczepanik a 6 minut później ustanowił wynik na 0:2 dla gości. Do przerwy mimo kolejnych okazji wynik się nie zmienił.

W drugiej połowie w obliczu dobrze wykonanej roboty na ławce został Szczepanik, a do gry desygnował Miszczaka, licząc na kolejne gole. Bramki padły dosyć szybko, jednak nie za sprawą napastników, a defensywnego pomocnika Papkoja, który dwukrotnie uderzając z dystansu pokonał bramkarza gospodarzy. Reszta meczu nie przyniosła większych emocji, Rotuz co prawda starał się zdobyć kolejne bramki, jednak nie osiągnął zamierzonego celu. Natomiast gospodarze czekali tylko na ostatni gwizdek sędziego, nie interesując się zbytnio odrobieniem strat.

LKS Sokół Hecznarowice vs UKS Rotuz Bronów 0:4

Bramki dla Rotuza:
29′ i 35′ Szczepanik